Dnia 3 listopada 2023r. w kamieńskiej bibliotece odbyła się (już druga w tak krótkim czasie) impreza dla dzieci z okazji Halloween. Przybyła liczna grupa czarownic, zombie oraz wampirów. Dobrze znana dzieciom biblioteka na ten czas zamieniła się w zamek strachu. Na uczestników czekało mnóstwo konkurencji. Dzieci podzielone na grupy musiały zmierzyć się z nie lada wyzwaniem jakim było szukanie skarbu w świetle latarek. Innym zadaniem była zabawa z balonami. Dzieci tańcząc w parach w rytm muzyki trzymały balon brzuchami tak, aby nie spadł. Zadanie jednak okazało się dość proste, ponieważ wszyscy ukończyli je z powodzeniem. Aby podładować baterie mieliśmy chwilę czasu na zjedzenie wcześniej przygotowanych przekąsek oraz napicie się magicznego eliksiru. Odbyło się również malowanie obrazów za pomocą świec, a także turlanie dyni na czas. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim mnóstwo frajdy. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku impreza cieszyć się będzie tak dużym zainteresowaniem.

371526910 322794373698530 7020894667276826426 n