Na zakończenie sezonu wakacyjnego przygotowaliśmy dla dorosłych mieszkańców Gminy małą niespodziankę. Do Biblioteki zaprosiliśmy Ilona Gołębiewska - strona autorska – autorkę powieści obyczajowych, przez czytelników okrzykniętą „prawdziwą mistrzynią emocji”. Na spotkanie przyjechała bardzo skromna, ale niezwykle przyjemna i miła osoba. Pisarka z chęcią opowiadała o swoim dorobku literackim i zdradzała tajniki swojego warsztatu. Podzieliła się również z zebranymi informacją o swoich pierwszych krokach pisarskich. Odpowiadała szczerze na padające z sali pytania, a na zakończenie podpisywała swoje książki zainteresowanym czytelnikom.
Spotkanie z autorką umiliły również słodkości, wykonane własnoręcznie przez pracowników Biblioteki. Na kolejne spotkanie przy kawce i słodkościach zapraszamy już w październiku.
Wizyta Ilony Gołębiewskiej odbyła się w ramach projektu "Z kulturą za pan brat", sfinansowanego ze środków Fundacji PZU.