Kolejne spotkanie Kamieńskiego Klubu Seniora za nami. Tym razem nasze uczestniczki miały okazję spróbować swoich sił w pracy z gliną - powstały przepiękne kubki i miseczki, pełne charakteru i rękodzielniczej duszy. Było dużo śmiechu, kreatywności i satysfakcji z własnoręcznie wykonanych dzieł. Każda praca była wyjątkowa jak jej autor. Przed nami jeszcze najbardziej wyczekiwany efekt końcowy- szkliwienie. Zajęcia poprowadziła osoba, która z ogromną pasją potrafiła przekazać swoją wiedzę naszym paniom. Pani Agata Urbańska-Krasowska okazała się bardzo komunikatywna i życzliwa 😊